Dlaczego warto?

Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna należy do ogolnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego DOBRY DIETETYK℠ . Nasza sieć jest obecnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w Polsce. To co nas wyróżnia na tle innych gabinetów dietetycznych to przede wszystkim bardzo indywidualne podejście do Pacjenta oraz bardzo wysoka jakość świadczonych usług.

Standard moich usług  podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk


Wszystkie opracowane przeze mnie  programy dietetyczne są zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Przy projektowaniu planów żywienia zawsze staram się brać pod uwagę  szereg rozmaitych czynników, jak stan zdrowia, budowę ciała, poziom aktywności ruchowej, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe itp.

Każdy przygotowany program dietetyczny jest starannie przemyślany i dopasowany ściśle do danej osoby. Żaden pacjent nie otrzymuje jadłospisów na poczekaniu w trakcie wizyty.

Skupiam uwagę tylko i wyłącznie na bezpośredniej pomocy dietetycznej. Nie warunkuje skuteczności terapii żywieniowej koniecznością kupowania jakichkolwiek preparatów czy innych towarów. Zajmuję się tylko i wyłącznie dietetyką, a nie działaniami handlowymi!


Współpracuję  na co dzień z lekarzami i specjalistami innych dziedzin  medycyny, którzy na co dzień pomagają mi rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Biorę udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk jak również inne placówki dydaktyczne czy uczelnie wyższe, dzięki czemu nieustannie zdobywam i poszerzam swoją wiedzę.


Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci posiadają na co dzień ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy sobie wzajemnie cennymi radami, co pozwala nam ciągle podnosić jakość naszych usług.


Oferowane przeze mnie programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałą jakością wydania

POKAŻ