Co nowego?

Otwarcie gabinetu w Rabce - KONKURS

Z okazji otwarcia nowego gabinetu w Rabce-Zdroju przy ul. Kościuszki 1 D (budynek ELLENA) ogłaszam konkurs! Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami.

DIETA DLA URODY - Akcja Ogólnopolska

Od lutego ruszyła ogólnopolska akcja "Dieta dla urody" w której mam przyjemność uczestniczyć. Ma ona na celu głównie uświadamianie jak duży wpływ ma dieta na stan naszej skóry włosów paznokci. Dla wybranych osób które chciałyby odczuć wyjątkowe działanie diety na własnej skórze przygotowaliśmy wspaniałą niespodziankę!

Wygraj miesięczny plan żywieniowy w jesiennym konkursie!!!

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami i regulaminem konkursu.

Bezpłatne pomiary składu ciała w EXTREME FITNESS Nowy Targ!!!

Zapraszam Was bardzo serdecznie na bezpłatne pomiary 20 października (sobota) od godz. 09:30 - 12:30 do EXTREME FITNESS, gdzie  organizowane są DNI OTWARTE. Oprócz bezpłatnych pomiarów czeka na Was wiele innych atrakcji!

Śniadanie - czy warto jeść?

Zapraszam serdecznie do zgłębienia wiedzy na temat śniadania, czy rzeczywiście jest takie ważne?

Artykuł napisany przez moją ambitną Praktykantkę :-)

Bezpłatne pomiary w Rabie Wyżnej

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na stadion w Rabie Wyżnej dnia 29 lipca, gdzie odbędzie się Festiwal Kreatywny. Z konsultacji ze mną będziecie mogli skorzystać w godz. 14:30 - 18:00.

Prelekcje w Hotelu Bachledówka w Czerwiennym koło Zakopanego

Zastanawiacie się jak spędzam czas poza moim gabinetem? Staram się przekazywać jak najwięcej informacji na temat zdrowego żwyienia! Uwielbiam dzielić się z Wami moją wiedzą :-)

Prelekcje w szkole podstawowej w Dursztynie

Bardzo dziękuję dzieciom za zaangażowanie i bardzo aktywne uczestnictwo w zajęciach :-)

Żywienie w niedoczynności tarczycy

Niedoczynność tarczycy to jedno z najczęstszych schorzeń z którym spotykam się w moim gabinecie. Pamiętać należy że oprócz leczenia farmakologicznego, prawidłowo zbilansowana dieta jest podstawą... Dzięki niej możemy cieszyć się szczupłą sylwetką oraz zapomnieć o przykrych objawach charakterystycznych przy tym schorzeniu.

Zdrowe podejście do diety

Kochani w tym artykule przedstawiam Wam niektóre z konsekwencji stosowania źle dobranych diet.

Zapraszam do lekturki :-)

Bezpłatne pomiary składu ciała w EXTREME FITNESS Nowy Targ!!!

Zapraszam Was bardzo serdecznie na bezpłatne pomiary 17 marca od godz. 15:00-19:00 do EXTREME FITNESS, gdzie w weenend 17-18 marca organizowane są DNI OTWARTE. Oprócz bezpłatnych pomiarów czeka na Was wiele innych atrakcji!

Bezpłatne pomiary z okazji DNIA KOBIET w salonie kosmetycznym "La belle"!!!

Z okazji DNIA KOBIET Zapraszam serdecznie wszystkie Panie na bezpłatne pomiary składu ciała oraz promocje do salonu kosmetycznego "La Belle" w Nowym Tragu. 

Indywidualna Strefa Pacjenta BODY7

Każdy z moich Pacjentów w trakcie kuracji otrzymuje dostęp do swojej strony internetowej. 

Dieta i aktywność fizyczna

W artykule tym zawarłam kilka najczęściej zadawanch pytań moich Pacjentów aktywnych fizycznie. A może Was nurtują jakieś pytania dotyczące żywienia w sporcie? Jeśli tak to piszcie w komentarzach :-)

Dobroczynne bakterie - PROBIOTYKI

Kochani dzisiaj kilka słów na temat probiotyków… Dla mnie osobiście integralny element zdrowego trybu życia!

Temat probiotyków jest mi bardzo bliski, miałam przyjemność badać ich przeżywalność w mojej pracy magisterskiej oraz uczestniczyć w szkoleniach zakresu probiotykoterapii w różnych jednostkach chorobowych.

POKAŻ