Co nowego?

Wygraj miesięczny plan żywieniowy w jesiennym konkursie!!!

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami i regulaminem konkursu.

Bezpłatne pomiary składu ciała w EXTREME FITNESS Nowy Targ!!!

Zapraszam Was bardzo serdecznie na bezpłatne pomiary 20 października (sobota) od godz. 09:30 - 12:30 do EXTREME FITNESS, gdzie  organizowane są DNI OTWARTE. Oprócz bezpłatnych pomiarów czeka na Was wiele innych atrakcji!

Śniadanie - czy warto jeść?

Zapraszam serdecznie do zgłębienia wiedzy na temat śniadania, czy rzeczywiście jest takie ważne?

Artykuł napisany przez moją ambitną Praktykantkę :-)

Bezpłatne pomiary w Rabie Wyżnej

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na stadion w Rabie Wyżnej dnia 29 lipca, gdzie odbędzie się Festiwal Kreatywny. Z konsultacji ze mną będziecie mogli skorzystać w godz. 14:30 - 18:00.

Prelekcje w Hotelu Bachledówka w Czerwiennym koło Zakopanego

Zastanawiacie się jak spędzam czas poza moim gabinetem? Staram się przekazywać jak najwięcej informacji na temat zdrowego żwyienia! Uwielbiam dzielić się z Wami moją wiedzą :-)

Prelekcje w szkole podstawowej w Dursztynie

Bardzo dziękuję dzieciom za zaangażowanie i bardzo aktywne uczestnictwo w zajęciach :-)

Żywienie w niedoczynności tarczycy

Niedoczynność tarczycy to jedno z najczęstszych schorzeń z którym spotykam się w moim gabinecie. Pamiętać należy że oprócz leczenia farmakologicznego, prawidłowo zbilansowana dieta jest podstawą... Dzięki niej możemy cieszyć się szczupłą sylwetką oraz zapomnieć o przykrych objawach charakterystycznych przy tym schorzeniu.

Zdrowe podejście do diety

Kochani w tym artykule przedstawiam Wam niektóre z konsekwencji stosowania źle dobranych diet.

Zapraszam do lekturki :-)

Bezpłatne pomiary składu ciała w EXTREME FITNESS Nowy Targ!!!

Zapraszam Was bardzo serdecznie na bezpłatne pomiary 17 marca od godz. 15:00-19:00 do EXTREME FITNESS, gdzie w weenend 17-18 marca organizowane są DNI OTWARTE. Oprócz bezpłatnych pomiarów czeka na Was wiele innych atrakcji!

Bezpłatne pomiary z okazji DNIA KOBIET w salonie kosmetycznym "La belle"!!!

Z okazji DNIA KOBIET Zapraszam serdecznie wszystkie Panie na bezpłatne pomiary składu ciała oraz promocje do salonu kosmetycznego "La Belle" w Nowym Tragu. 

Indywidualna Strefa Pacjenta BODY7

Każdy z moich Pacjentów w trakcie kuracji otrzymuje dostęp do swojej strony internetowej. 

Dieta i aktywność fizyczna

W artykule tym zawarłam kilka najczęściej zadawanch pytań moich Pacjentów aktywnych fizycznie. A może Was nurtują jakieś pytania dotyczące żywienia w sporcie? Jeśli tak to piszcie w komentarzach :-)

Dobroczynne bakterie - PROBIOTYKI

Kochani dzisiaj kilka słów na temat probiotyków… Dla mnie osobiście integralny element zdrowego trybu życia!

Temat probiotyków jest mi bardzo bliski, miałam przyjemność badać ich przeżywalność w mojej pracy magisterskiej oraz uczestniczyć w szkoleniach zakresu probiotykoterapii w różnych jednostkach chorobowych.

Wygraj MIESIĘCZNY PLAN ŻYWIENIOWY!!!

Ogłaszam konkurs facebookowy, w którym wygrać można miesięczny plan żywieniowy o wartości 280 zł! Oprócz nagrody głównej do wygrania jest również rabat na pierwszą wizytę o wartości 80 zł oraz firmowe upominki takie jak: krajalnica do jabłka, pojemnik na owoce, kubek oraz bezpłtną analizę składu ciała z wywiadem medycznym i zaleceniem badań laboratoryjnych! 

Darmowe wejściówki do Xtreme Fitness w Nowym Targu!

Każda osoba która zapiszę się do mnie na wizytę otrzyma darmową wejściówkę do Xtreme Fitness w Nowym Targu!! Natomiast osoby które zapiszą się do Extreme Fitness otrzymają specjalną kartę rabatową na wizytę w mojej poradni!

Zapraszam serdecznie :-)

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ